Hakkımızda

osman-ugur1996 yılında kurulan firmamız geçen yıllar içerisinde gösterdiği sürekli yükseliş trendiyle, mutfak ve banyo aksesuarları konusunda ithal ettiği dünyanın ünlü markalarını kendi ürün yelpazesine alarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

1200 m² kapalı alanda satış ve pazarlama hizmeti veren firmamız , gelmiş olduğu yerden daha yükseklere çıkma azmiyle ve kaliteli ürünlerin kaliteli malzemelerden üretildiğinin bilinciyle, müşterilerine daima en kaliteli ve yeni ürünleri sunma gayreti içerisindedir.

20. yılın getirdiği deneyim ve tecrübeyle sektörde devamlı olarak ön planda olan firmamız daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yapılanmasını çağın getirdiği koşullara uygun olarak yerine getirmiş, teknolojisi ve sürekli gelişen ürün seçenekleriyle hedeflerini daha yukarılara çekme gayreti içerisinde olmuştur.

Şirketimiz ve şirket çalışanlarımız bulunduğumuz sektörde kendi işlerine gösterdiği ilgi ve özveriyi aynı şekilde müşterilerine de göstererek onlara daima anında ve zamanında gerekli olan hizmeti vermeyi, alternatifler üretmeyi ve sorunlarına çözüm getirmeyi hedef edinmiştir.

Nice 20. yıllarda da birlikte olmak ümidiyle sağlık, başarı ve mutluluklar dileriz.

Saygılarımla…

Osman UĞUR
Genel Müdür